Порядок використання у 2020 році субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районним бюджетам, бюджетам об'єднаних територіальних громад на надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників ан

Дата: 22.09.2020 09:10

Щорічно за рахунок коштів обласного бюджету надається матеріальна допомога особам з інвалідністю з числа учасників антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 15.07.2020 № 747/5-20 затверджено Порядок використання у 2020 році субвенції  з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районним бюджетам,бюджетам об'єднаних територіальних громад на надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Матеріальна допомога особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції надається:

особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції, які зареєстровані або фактично проживають (внутрішньо переміщені особи) на території Донецької області;

членам сімей осіб, визначених абзацами п’ятим – восьмим пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції), які зареєстровані або фактично проживають (внутрішньо переміщені особи) на території Донецької області.

Допомога надається один раз на рік у таких розмірах:

особам з інвалідністю внаслідок війни (особам з інвалідністю І групи) з числа учасників антитерористичної операції – 15,0 тис. грн;

особам з інвалідністю внаслідок війни (особам з інвалідністю ІІ групи) з числа учасників антитерористичної операції – 10,0 тис. грн;

особам з інвалідністю внаслідок війни (особам з інвалідністю ІІІ групи) з числа учасників антитерористичної операції – 8,0 тис. грн;

членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції (на кожного члена сім’ї) – 5,0 тис. грн.

Допомога надається на підставі заяви (в довільній формі) особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції або члена сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції та відповідних документів, доданих до заяви.

Останній день подачі заяви та відповідних документів до управління соціального захисту населення - 09 грудня 2020 року.

Для більш детального роз’яснення щодо порядку отримання допомоги необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем проживання/перебування.