Щотижнева нарада

Дата: 21.09.2020 10:33

21 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела щотижневу оперативну нараду. У нараді взяли участь голова районної ради Василь МІТЬКО, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, начальники відділів та управлінь, керівники територіальних органів центральної виконавчої влади, керівники підприємств та організацій району. В ході наради, обговорено проблемні питання, соціально-політичну ситуацію в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. Основні питання, які розглядалися на нараді:
- виконання доходної частини районного та місцевих бюджетів;
- робота над погашенням боргів до бюджету;
- фінансування пенсій та соціальних виплат, компенсацій в повному обсязі;
- оздоровлення дітей, виплати за «Пакунок малюка»;
- стан ремонтів закладів освіти, підготовка до нового опалювального періоду, робота над проєктами;
- робота з безробітними – 220 безробітних на обліку ,тренінги, ярмарок вакансій, виплата допомоги по безробіттю;
- робота комунальних підприємств з благоустрою селища, населених пунктів району, реконструкція системи водопостачання, ліквідація аварій;
- соціальний супровід сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах;
- надання адміпослуг виїзним мобільним офісом
- заходи щодо недопущення поширення випадків хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.