Засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 16.09.2020 12:59

16 вересня 2020 року в.о.голови  райдержадміністрації Наталя КУНАК провела  засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному колегії 2 питання. З питання про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства району    до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років доповів  Сергій ТЕРЕЩЕНКО  -  начальник відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, містобудування, архітектури  та захисту довкілля райдержадміністрації, виступили керівники  установ та підприємств району. Про підсумки оздоровлення  та відпочинку учнівської молоді у 2020 році доповіли Світлана АЛІПА - начальник управління  соціального захисту населення райдержадміністрації та Петро МАРКОВ - начальник відділу освіти райдержадміністрації.  Присутнім надані відповідні протокольні доручення.