До уваги населення!

Дата: 04.09.2020 13:01

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ, ГОЛОВА ПАРЛАМЕНТСЬКОГО КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, ДЕОКУПАЦІЇ ТА РЕІНТЕГРАЦІЇ ДМИТРО ЛУБІНЕЦЬ ЗАПРОШУЄ ЗАСЛУХАТИ ЗВІТ
29 серпня виповнився рік з дня набуття народним депутатом України Дмитром Лубінцем депутатських повноважень. Настав відповідальний момент - прозвітувати перед своїми виборцями про всю діяльність народного обранця та про ті проекти, які разом з командою народного депутата планується зробити в майбутньому.
Публічний звіт перед виборцями у Нікольському районі відбудеться 10 вересня о 14:00, місце проведення: смт. Нікольське, центральний парк. Це буде новий формат звітності народного депутата, і, звичайно, з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. Запрошуємо мешканців Нікольського району!