Заходи до 75 річниці закінчення Другої світової війни.

Дата: 02.09.2020 13:47

Сьогодні, 02 вересня 2020 року, голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, заступник голови районної ради Ірина ПЛАВСЬКА, Нікольський селищний голова Олег МЕНДРИН, трудові колективи району з нагоди відзначення 75-ї річниці закінчення Другої світової війни з дотриманням карантинних обмежень вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та покладанням квітів до Монументу Слави. На мітингу виступила Аліса ВЕСЬОЛКІНА:
"Сьогодні ми відзначаємо 75 річницю закінчення Другої світової війни.
Цей день для нас є уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу. Величезний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму та прикладом справжнього служіння своєму народу.
Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої у бойових діях загинули мільйони військових, підпільників і цивільних українців. Крім цього, майже 5 мільйонів мирних жителів були евакуйовані або примусово вивезені до Німеччини.
У цей день щиро вшановуємо ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв фашизму - тих, хто, виборовши нашу свободу у страшному поєдинку з нацистськими загарбниками, досі розділяє з нами радість земного життя і тих, хто загинув.

Наш обов'язок - бути гідними Вашого надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду на рідній землі та в усій Україні."