2 вересня 2020 року - 75 річниця закінчення Другої світової війни

Дата: 02.09.2020 13:44

Шановні мешканці району!

Сьогодні ми відзначаємо 75 річницю закінчення Другої світової війни.
Цей день для нас є уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу. Величезний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму та прикладом справжнього служіння своєму народу.
Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої у бойових діях загинуло близько 4 мільйонів військових, підпільників і цивільних українців. Крім цього, майже 5 мільйонів мирних жителів були евакуйовані або примусово вивезені до Німеччини. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст і містечок, 28 тисяч сіл.
У цей день щиро вшановуємо ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв фашизму - тих, хто, виборовши нашу свободу у страшному поєдинку з нацистськими загарбниками, досі розділяє з нами радість земного життя і тих, хто загинув у ті страшні часи.
Наш обов'язок - бути гідними Вашого надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду на рідній землі та в усій Україні.