Свято Першого дзвоника у Нікольській гімназії "Софія"

Дата: 01.09.2020 16:23

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Квіти, щирі слова вітань і танок випускників та першокласників - це стане незабутнім святом для вчителів, батьків, дітей. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят . Сьогодні, 1 вересня 2020 року заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, голова районної ради Василь Мітько, начальник відділу освіти Петро Марков взяли участь в урочистому заході –Святі Першого дзвоника у Нікольській гімназії «Софія Зі словами привітань до школярів, вчителів, батьків звернулась Наталя КУНАК:
Шкільні роки – це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, сподіваюся, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати нашу школу, вчителів і однокласників. Бажаємо школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! 1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до вищих навчальних закладів освіти. Першокласники сьогодні відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник,перша вчителька, перший урок. Успіхів всім у навчанні та щасливого майбутнього!