Свято 1 вересня у З «Нікольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 імені Якименка А.Д Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа.

Дата: 01.09.2020 16:19

Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. Сьогодні відбулась така довгоочікувана подія – після довготривалої реконструкції по програмі Президента України «Велике будівництво»відкрила свої двері для учнів КЗ «Нікольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 імені Якименка А.Д Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа. На свято Першого дзвоника завітали гості – заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор МОРОЗ, голова НІкольської райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, голова Нікольської районної ради Василь МІТЬКО. Від щирого серця вони привітали присутніх на святі учнів, вчителів, батьків. Зі словами привітань до присутніх звернулась голова НІкольської райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА:
Я від щирого серця вітаю всіх із цим святом! 1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.
1 вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть ненудними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною!
Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам – терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, тепла, любові та енергії!
Також висловили слова вдячності Уряду України, голові Донецької облдержадміністрації Павлу КИРИЛЕНКУ за активну допомогу у реалізації цього проекту.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
Гостей свята провели з екскурсією по новим сучасним кабінетам, ідальні, спортивній залі, продемонстрували нове обладання, навчальні посібники, також оглянули прилеглу територію.