Вручення шкільного автобусу у м.Краматорськ

Дата: 31.08.2020 13:39

Сьогодні у м. Краматорськ в.о.керівника апарату Нікольської райдержадміністрації Наталя ГУРКІНА, начальник відділу освіти райдержадміністрації Петро МАРКОВ, директор КЗ «Нікольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 імені Якименка А.Д Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа Ганна КАЧЕКАН отримали від голови Донецької ВЦА Павла Кириленка шкільний автобус. На початок нового навчального року 2020-2021 на Донеччині 7 900 учнів 156 шкіл живуть за межею пішохідної доступності та потребують підвезення. До школи їх доправлятимуть 184 автобуси.
19 шкільних автобусів передали директорам опорних шкіл Іллінівської, Лиманської, Бахмутської, Сіверської, Соледарської ОТГ, Волноваського, Великоновоселківського, Слов’янського, Бахмутського, Мар’їнського, Мангушського, Нікольського, Покровського районів. Їх загальна вартість – 34 млн грн.