Засідання сесії Нікольської районної ради

Дата: 31.08.2020 13:35

31 серпня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК взяли участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів, розвитку малого і середнього бізнесу та у засіданні сесіїНікольської районної ради.

Після розгляду на засіданнях постійних комісій до порядку денного були внесені та розглянуті питання:
- Про організацію ландшафтних заповідників місцевого значення «Балка Крутенька», «Балка Панасова Верхня» за межами населених пунктів на території Зеленоярської сільської ради Нікольського району.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2020 № 7/45-780 «Про районну Програму забезпечення діяльності мобільного соціального офісу соціального захисту населення у Нікольському районі на 2020-2022 роки».

- Про затвердження Порядку організації у 2020 році оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок коштів районного бюджету та коштів субвенції з обласного бюджету.

- Про надання згоди комунальному закладу «Методичний центр Нікольської районної ради Донецької області» на безоплатну передачу матеріальних цінностей.

- Про припинення діяльності комунального закладу «Методичний центр Нікольської районної ради Донецької області» шляхом ліквідації.

- Про надання згоди Нікольській районній раді на безоплатну передачу ноутбуків.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 19.06.2018 № 7/30-509 «Про затвердження реєстру нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ та знаходиться в управлінні Нікольської районної ради» зі змінами.

- Про затвердження акту приймання-передачі нерухомого майна – частини нежитлової будівлі швидкої.

- Про затвердження акту приймання-передачі нежитлової будівлі фельдшерського пункту.

- Про зменшення орендної плати за оренду нерухомого майна КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

- Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2019 р. № 7/44-756 «Про Програму економічного і соціального розвитку Нікольського району на 2020 рік» зі змінами.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2019 №7/44-757 «Про районний бюджет на 2020 рік» зі змінами від 31 липня 2020 р. № 7/50-873.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 21лютого 2020 № 7/45-785 «Про затвердження граничної чисельності працівників закладів освіти Нікольського району на 2020 рік» зі змінами.

Та інші питання, після розгляду яких були прийняті відповідні рішення.
Також, були заслухані підсумки виконання протокольних доручень минулого засідання сесії районної ради.