Вічна пам’ять і слава захисникам України!

Дата: 30.08.2020 13:31

29 серпня 2020 року , у День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в.о. керівника апарату райдержадміністрації Наталя ГУРКІНА , заступник військового комісару з мобілізаційної роботи Кальміусько-Нікольського об’єднаного районного військового комісаріату Андрій ХУДЯКОВ, Зеленоярський сільський голова Микола ЮЗВІНКЕВІЧ , односельці, вшанували пам’ять загиблого молодшого сержанта, учасника АТО Яблонського Миколи Миколайовича, на кладовищі с.Федорівка та поклали квіти на його могилу. Микола Яблонський – наш земляк, був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність України і віддав своє молоде життя за мир та спокій на рідній землі. Він загинув 7 липня 2016 р. о 19:00 поблизу села Лопаскине (Новоайдарський район Луганська область) підірвавшись на керованому фугасі. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.Надзвичайно важливо згадувати та гідно вшановувати подвиг захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. Вічна пам’ять і слава захисникам України!