АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ НІКОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 28.08.2020 14:37

Робота щодо визначення кола контактних по COVID-19 ведеться спільно з «Донецьким обласним лабораторним центром Міністерства охорони здоров'я».
КНП «Нікольський ЦПМСП» у встановлені терміни проходять паркан біоматеріалу і доставляються в лабораторний центр. Контактні знаходяться на самоізоляції протягом 14 днів. У разі виявлення захворювання на COVID-19 дотримуються всі стандарти МОЗ України. У разі тяжкого захворювання пацієнти будуть госпіталізовані до спеціалізованого відділення лікарні Маріуполя.
Контроль над виконанням карантинних заходів в Нікольському районі здійснює Нікольське відділення поліції. Також проводиться агітаційна робота селищною радою, МНС щодо поведінці в умовах карантину.
Держпродспоживслужба за графіком виконує обробку деззасобами місця, де проходить велике скупчення людей.
Всі медичні установи забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, «Швидкими експрес-тестами». У Нікольському районі на базі КНП «Нікольський ЦПМСП» створено мобільну бригада для своєчасного взяття біологічного матеріалу у пацієнтів. На базі КНП «ЦРЛ Нікольського району» встановлено апарат штучної вентиляції легенів.
На заходи, спрямовані на боротьбу з поширенням COVID-19, з районного бюджету виділено 775 тис. грн, міжнародними благодійними організаціями надано допомогу у сумі 830 тис. грн, представниками бізнесу – 658 тис. грн.
У районі за час карантину зафіксовано 12 випадків захворювань на COVID-19, з них: 7 осіб вилікувалось, 1 особа перебуває на лікуванні в м. Маріуполь, 4 особи знаходяться на самоізоляції за місцем мешкання.