Онлайн-засідання колегії Донецької облдержадміністрації

Дата: 27.08.2020 11:18

27 серпня 2020 року  в онлайн-режимі відбулось  засідання колегії Донецької облдержадміністрації, в якому взяла участь голова Нікольської райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА  Такий формат обраний через вжиття відповідних заходів у зв’язку із запобіганням поширення в області випадків захворювань, спричинених SARS-Co-2 (2019-nCoV).

Під час заходу  обговорювались  питання:

1.  Про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства та електроенергетики області до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

2.  Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2020 рік у першому півріччі 2020 року.

3. Про хід виконання регіональної програми "Профілактика та лікування сердцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2021 роки" у 2020 році.

Після засідання колегії надані відповідні протокольні доручення.