УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО пРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 21.08.2020 12:00

21 серпня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА разом з головою районної ради ВАСИЛЕМ МІТЬКО взяли участь в урочистостях з нагоди наступаючих свят Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Зі словами вітання звернулися до присутніх Аліса Олексіївна та Василь Михайлович.
Ці свята мають загальнодержавне значення, як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи.

З нагоди Дня незалежності України, відбулося вшанування кращих працівників району, занесених на районну Дошку Пошани " Гордість району". 19 осіб, кращих в різних галузях отримали почесні дипломи та слова вдячності за плідну працю, вагомий внесок в соціальній та економічній розвиток нашого району. Урочистості біля пам'ятника Тарасу Шевченко супроводжувалися виступами аматорських колективів району.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, на улице и природа

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, растение, дерево, на улице и природаНа изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, дерево, ребенок и на улицеНа изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, дерево, растение, на улице и природа

На изображении может находиться: небо и на улице