ПЕРЕВІР СВОЇ ДАНІ У СПИСКАХ ВИБОРЦІВ!!!

Дата: 19.08.2020 14:46

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

З метою забезпечення реалізації вашого виборчого права, підготовки актуальних та достовірних списків виборців запрошуємо вас перевірити свої персональні дані, внесені до бази даних Державного реєстру виборців.

Особливо це стосується виборців, які після останніх виборів:

- досягли 18-річного віку;

- набули громадянства України;

- змінили прізвище, ім’я, по батькові чи місце проживання;

- звільнилися зі строкової служби або установи виконання покарань;

- не зверталися до відділу ведення Державного реєстру виборців у зв’язку з відсутністю або помилковими даними, виявленими в списках виборців на останніх виборах.

Для перевірки своїх персональних даних необхідно мати паспорт громадянина України.

Перевіривши свої дані в Державному реєстрі виборців, ви не втратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить скористатися вам виборчим правом. Не відкладайте це питання на останній день.

Звертайтеся до відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату Нікольської  райдержадміністрації за адресою: смт Нікольське, вул..Свободи, 87,  4 поверх каб. 53