YASNO ІНФОРМУЄ!!!!!

Дата: 18.08.2020 13:53

Як повернути кошти, помилково сплачені на чужий особовий рахунок?

Якщо клієнт помилково сплатив за світло не на свій особовий рахунок, сплутавши одну або декілька цифр, кошти можна повернути на банківську карту або перевести на особовий рахунок клієнта протягом 5 робочих днів з моменту подачі заяви. Як це зробити, розповідає електропостачальникYASNO.
Для повернення помилково сплачених коштів або занесення їх у рахунок оплати за електроенергію за іншим особовим рахунком, необхідно звернутися особисто з письмовою заявою до будь-якого енергоофісу YASNO. Адреси і графіки роботи енергоофісів у Донецькій області доступні на сайтіелектропостачальника.
Для пошуку та повернення помилково сплачених коштів необхідно мати при собі такі документи:
• заяву, написанувідплатника – особи, зазначеної в банківськійквитанції;
• копіюсплаченоїквитанції з банківськоювідміткою про сплату;
• копію паспорту платника для ідентифікації;
• банківські реквізити платника, надані банківською установою, на які буде здійснено повернення коштів.
Нагадаємо, реквізити YASNO можна перевірити на сайті електропостачальника у розділі «Оплата».
«Щоб виключити можливість помилкової оплати, радимо користуватись Особистим кабінетомYASNO. Його функціонал дозволяє переглядати та контролюватирозрахунки за спожитуелектроенергію», – зауважив директор YASNOв Донецькій області Олександр Северін.
Враховуючи карантинні обмеження, які продовжують діяти на Донеччині, наголошуємо, що потрапити в енергоофіс на консультацію щодо повернення коштів можна, попередньо записавшись на візит через сервіс попередньої реєстрації на сайті або зателефонувавши за номерами енергоофісів.