Щотижнева апаратна нарада

Дата: 17.08.2020 11:08

17 серпня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела щотижневу оперативну нараду. У нараді взяли участь голова районної ради Василь МІТЬКО, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, начальники відділів та управлінь, керівники територіальних органів центральної виконавчої влади, керівники підприємств та організацій району. В ході наради, обговорено проблемні питання, соціально-політичну ситуацію в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. Основні питання, які розглядалися на нараді:
- виконання доходної частини районного та місцевих бюджетів;
- фінансування пенсій та соціальних виплат, компенсацій в повному обсязі;
- стан ремонтів закладів освіти, підготовка до нового опалювального періоду, робота над проєктами;
- робота з безробітними в онлайн-режимі, онлайн-тренінги, виплата допомоги по безробіттю;
- робота комунальних підприємств з благоустрою селища, населених пунктів району, ліквідація аварій;
- інспектування сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах;
- заходи щодо недопущення поширення випадків хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.
- надання адміністративних послуг .

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении