УВАГА!! Конкурс малих бізнес-грантів

Дата: 11.08.2020 14:18

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря. Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового фонду, виділено для 2019-2020 років, складає 5,24 млн. доларів США, у тому числі 2,56 млн.доларів США для Конкурсу, що оголошується.

Грантова програма для підтримки мікро, малого та середнього бізнесу впроваджується на сході України з 2015 року задля економічного відновлення областей, що постраждали від конфлікту, розвитку пріоритетних галузей, сприяння зайнятості населення та створенню нових джерел доходу для населення. В рамках програми у 2015-2020 роках було підтримано 931 бізнес-проєкт та створено понад 2,500 робочих місць. Детальна інформація щодо участі у конкурсі подається у Додатку.

Конкурс оголошено 5 серпня 2020 року. Завершення прийому заявок: 6 вересня 2020 року.

Додаткова інформація: Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС