Районний центр зайнятості інформує!

Дата: 11.08.2020 08:46

Нові можливості для підприємців!

Мрієте про власну справу або хочете розширити існуючий бізнес? Тоді Ви маєте знати про підтримку підприємництва України з боку міжнародних організацій.

У рамках роботи центру розвитку підприємства заступник начальника відділу надання соціальних послуг Марина Пирлик знайомить майбутніх та діючих підприємців з актуальними грантами:

1. Програма ООН ізвідновлення та розбудови миру за підтримкиЄвропейського Союзу, уряду КоролівстваДанія та уряду Японіїоголошує конкурс малихбізнес-грантів на започаткування, відновленнячирозширеннямікро, малих та середніхпідприємств на підконтрольних уряду УкраїнитериторіяхЛуганської та Донецької областей. Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

Інформацію про те хто може отримати грант та як це зробити шукай за посиланням   http://www.ccc-tck.org.ua/

2. На території нашої області активно працює ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СХІДНОЇ УКРАЇНИ від Данської Ради у справах Біженців (DanishRefugeeCouncil) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SwissAgencyforDevelopmentandCooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (DepartmentforInternationalDevelopment /DFID). Новий проект, спрямований на підтримку осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, у стабілізації їх життя, досягненні довгострокових рішень шляхом працевлаштування, самозайнятості та отримання доходів, можливостей професійної освіти, зміцнення інституційного потенціалу та змін в законодавстві Україні.

Пропозиції та умови участі у програмі можна знайти за посиланнямhttps://lap.drc.ngo/

Залишилисьпитання – звертайтесь до фахівцівНікольськогорайонного центру зайнятості вже сьогодні!

Зателефонуйте нам  (06246) 2-19-74.

Напишіть nikolcz@donocz.gov.ua / Viber +38-095-383-60-61

Або приходьте! Дотримуйтеся правил карантину. Не забувайте про маску!