УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ІНФОРМУЄ!!!

Дата: 10.08.2020 09:09

ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОГРАМИ ЩОДО ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ_ПІДПРИЄМЦЯМ, ЯКІ ОБРАЛИ СПРОЩЕНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ І НАЛЕЖАТЬ ДО ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації повідомляємо, що 22.07.2020 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2»

Відповідно до зазначеної постанови з 01.09.2020 буде завершено програму щодо виплати допомоги на дітей згідно Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам- підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 22.04.2020 №329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Заяви про призначення допомоги на дітей, які будуть надходити до управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації після 31.08.2020 року неприймаються для опрацювання.

Богдан Р.В. -заступник начальника управління- начальник відділу грошових виплат і компенсацій