9 серпня - День будівельника!

Дата: 07.08.2020 14:46

Шановні працівники будівельної галузі! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем будівельника!

Бути будівельником означає бути творцем: Ви створюєте нові будівлі та споруди, завдяки Вашій праці кращими та ошатнішими стають рідні вулиці і площі. Адже Ваше покликання – дарувати людям затишок та комфорт.

Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої країни, коли будуються нові об’єкти освіти, охорони здоров’я, спортивні споруди, відновлюються храми, пам’ятки історії й культури. Навіть за складних економічних умов Ви шукаєте шляхи поліпшення своєї діяльності, підвищення конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету професії будівельника.

Бажаємо Вам, шановні будівельники, невичерпного здоров’я і благополуччя. Нехай професійне свято принесе Вам примноження добра і щастя, відкриє можливість для розкриття перспектив і втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.

Будівельники - це особливий народ