8 серпня День військ зв'язку!!

Дата: 07.08.2020 14:37
Кількість переглядів: 51

Шановні генерали і офіцери, прапорщики і старшини, сержанти і солдати, курсанти і працівники військ зв’язку Збройних Сил України! Щиро вітаємо вас  з Днем військ зв'язку!  День військ зв’язку встановлено згідно з Указом Президента від 1 лютого 2000 року. Саме  8 серпня 1920, в Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища, почалася підготовка зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах.

З початком Незалежності України 3 січня 1992 року управління зв’язку Червонопрапорного Київського військового округу прийняло на себе управління системою і військами зв’язку Київського, Прикарпатського, Одеського військових округів, а надалі - військами зв’язку Військово-Повітряних сил і Військ Протиповітряної оборони. З цього і почалося формування Управління зв’язку Головного штабу ЗС в нашій державі.

Ви виконуєте одне із найважливіших завдань у сучасній армії – забезпечуєте військовий зв’язок. Коли він працює – його не помічають, але його відсутність у рази зменшує ефективність будь-яких операцій. Ваша роль особливо зросла під час військових дій, що відбуваються на Донбасі.

Висловлюємо щирі слова вдячності військовим, ветеранам, працівникам військ зв’язку за патріотизм, відданість справі та сумлінне виконання поставлених завдань.

Вклоняємося перед пам’яттю українських воїнів, які віддали своє життя за краще майбутнє України.

Бажаємо злагоди, родинного благополуччя, оптимізму, успіхів і нових здобутків в ім’я миру і процвітання українського народу!

День військ зв’язку України

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора