ВІТАННЯ ІЗ 100-РІЧЧЯМ!!!

Дата: 06.08.2020 16:13

Сьогодні 06 серпня в.о.керівника апарату райдержадміністрації Наталя ГУРКІНА відвідала Будинок ветеранів "Добрі серця" с.Темрюк Нікольського району, та привітала із 100 річчям ШУЛЬГУ Ганну Карлівну, мешканку Будинку ветеранів. Наталя Володимирівна звенулася до Ганни Карлівни з вітанням : 100 років — чималий ювілей. І хочеться побажати тільки одне — міцне здоров’я і ясність розуму. Ви вже багато чого побачили на своєму віку: і щастя, і радість, і любов, і дружбу, і успіх. Тому в цей день у нас лише одне побажання: будьте завжди здоровими! З Днем народження ювілярку такаж вітали голова районної ради Василь МІТЬКО, штатний помічник -консультант Народного депутата України Д.ЛУБІНЦЯ Наталя ПРОЦЕНКО, Нікольський селищний голова Олег МЕНДРИН, голова районної організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Валентина ДОРОХОЛЬСЬКА, директор територіального центру Людмила ЧУМАЧЕНКО, голова селищної ветеранської організації Галина СТАНЧУК. Присутні звернулися до Ганни Карлівни з вітальними словами, побажали міцного здоров'я та приємних моментів у житті.

На изображении может находиться: 1 человек, еда

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, обувь, дерево, ребенок, стол и на улице

На изображении может находиться: 7 человек, люди сидят и люди стоят