Вручення золотих медалей випускникам

Дата: 31.07.2020 11:56

31  липня 2020 року  відбулися урочисті заходи з нагоди вручення золотих медалей випускникам шкіл Ніікольського району. Голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА , голова районної ради Василь МІТЬКО  урочисто привітали випускниць – медалісток,  а цього року  це ХТОМІНСЬКА Владислава (Нікольська гімназія «Софія»), АКРИБАЙ Марія ( Зорянська ЗОШ), ЯЛІ Анастасія (Кременівська ЗОШ ім.братів Зосіма), ПРИЩЕПА Софія (Малоянисольська ЗОШ ім.В.Балабана), ТЕМІРХАНОВА Анастасія, ДЕПУТАТОВА Юлія, МАРЧЕНКО Вероніка (Темрюцька ЗОШ) та  вручили дівчатам медалі, квіти та сертифікати на 1000 грн за високі освітні досягнення. Побажали успіхів у дорослому житті, безхмарного майбутнього, завжди йти до поставлених цілей, подякували вчителям та батькам. Зі словами привітань до присутніх звернулись помічник – консультант народного депутата України Д.В.ЛУБІНЦЯ  Наталя ПРОЦЕНКО, яка вручила подарунки та  в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Валерія ОСІННЯ.