Участь голови райдержадміністрації в онлайн-засіданні колегії Департаменту фінансів Донецької облдержадміністрації

Дата: 29.07.2020 11:31

29 липня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА та в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксана ПОКЛОНСЬКА взяли участь в онлайн-засіданні колегії Департаменту фінансів Донецької обласної державної адміністрації . Напорядку денному колегії  питання: «Про підсумки виконання місцевих бюджетів області за І півріччя 2020 року».

Відповідно до плану проведення засідання колегії були розглянуті підсумки виконання місцевих бюджетів області за І півріччя  2020 року по доходах, обговорювались окремі аспекти виконання видаткової частини місцевих бюджетів, а також були окреслені основні завдання щодо якісного їх виконання до кінця поточного року, в тому числі з урахуванням впливу на виконання місцевих бюджетів області зниження активності в різних сферах економіки регіону з причини здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).