Щотижнева нарада

Дата: 27.07.2020 13:58

27 липня  2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела щотижневу оперативну нараду. У нараді взяли участь голова районної ради Василь МІТЬКО, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, начальники відділів та управлінь, керівники територіальних органів центральної виконавчої влади, керівники підприємств та організацій району.  В  ході  наради, обговорено проблемні питання,  соціально-політичну ситуацію в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. Основні питання, які розглядалися на  нараді:

-  виконання  доходної частини районного та місцевих бюджетів;

- робота над погашенням боргів до бюджету;
- фінансування пенсій та соціальних виплат, компенсацій  в повному обсязі;

- надання адмінпослуг у ЦНАП;

- стан ремонтів закладів освіти, підготовка до нового опалювального періоду, видача свідоцтв та вручення медалейробота над проєктами;

- робота з безробітними в онлайн-режимі, онлайн-тренінги, виплата допомоги по безробіттю;

- робота комунальних підприємств з благоустрою селища, населених пунктів району, ліквідація аварій;

- інспектування сімей, які  знаходяться у складних життєвих обставинах;

-  заходи щодо недопущення   поширення випадків хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19;

-підготовка матеріалів на розгляд сесії районної ради.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении