УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 24.07.2020 08:15

Оголошується відкритий конкурс

на визначення підприємства (організації)

для здійснення функцій робочого органу

при проведенні  конкурсу з   визначення

пасажирських  перевізників на приміських

автобусних маршрутах загального користування,

що не виходять за межі Нікольського району

Організатор конкурсу: __Нікольська райдержадміністрація_________

Вимоги до Претендента для участі в конкурсі:

1. Претендент повинен  мати фахівців та  досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.
  2. Претендент повинен бути здатним забезпечувати підготовку матеріалів для проведення конкурсу, перевірку достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, її аналіз та оцінку відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовку паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між Організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу.
  3. Претендент повинен мати відповідне матеріально-технічне оснащення (комп'ютери з частотою процесора не менше 1,8 ГГц, вихід в Internet, принтер, сканер множувальний апарат), кадрове та програмне забезпечення.
  4. Претендент повинен мати фахівців з освітою у галузі автомобільного транспорту.

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов′язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Для участі у конкурсі Претендент подає Організатору наступні документи:

1. Заяву на участь у конкурсі (зразок заяви знаходиться на офіційному веб-сайті nikolska-rda.gov.ua  та  у  в районній  газеті «Заря Приазов'я»  від 10 липня              2020 року).
  2. Нотаріально завірені копії статуту, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України.
  3. Відомості про матеріально-технічне оснащення, кадрове та програмне забезпечення.
  4. Довідку про рівень середньої заробітної плати працівників підприємства (організації) за останнє півріччя.
  5. Копії документів, які підтверджують рівень освіти і кваліфікації фахівців підприємства (організації) – Претендента.
  6. Інформацію про досвід роботи на ринку організації пасажирських перевезень не  менш,  як за  три роки.
  7. Довідку про наявність у Претендента приміщень, пристосованих для виконання функцій Робочого органу і прийому перевізників.
  8. Ознайомлювальну версію програмного забезпечення, що використовується для накопичення, обробки та аналізу інформації.
  9. Розрахунок собівартості витрат на підготовку документів до конкурсу з урахуванням п. 60 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (із змінами).

Документи подаються у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи Претендента у відкритому конверті. Конкурсні пропозиції подаються у закритому конверті з написом "Документи на конкурс". Конкурсними пропозиціями є документи, які на думку Претендента можуть мати значення під час визначення переможця конкурсу. Усі документи складаються українською мовою.

Прийом документів здійснюється в _кабінет № 18  з __24 липня 2020 року в робочі дні тижня з 9-00 до 16-00, перерва з 12-00 до 13-00 за адресою: _                    вул. Свободи, буд,87, смт Нікольське, Донецької області.

Засідання конкурсного комітету відбудеться _26 серпня 2020 року  за адресою:             _ вул. Свободи, буд,87, смт Нікольське, Донецької області.

Прийом документів здійснюється за адресою: _каб. №18, вул. Свободи, буд,87,   смт Нікольське, Донецької області.

Нікольська  райдержадміністрація