Онлайн табір «Дива Перлини у тебе вдома»

Дата: 15.07.2020 14:24

Відпочинок дітей у онлайн таборі  «Дива перлини у тебе вдома»

Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації стосовно оздоровлення та відпочинку дітей повідомляє наступне.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) на всій території України встановлено карантин з 12.03.2020, який постановою КМУ від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  (далі – Постанова) карантин продовжено до 31.07.2020.

При цьому пунктом 3 підпунктом 6) Постанови на період карантину забороняється діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

В області функціонує підприємство «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі  - КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини») (м. Святогірськ, вул. Кільцева, 95), який є об'єктом  спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради.

За інформацією комунального  підприємства КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» планується проведення онлайн табору  «Дива Перлини у тебе вдома», який включає проведення майстер-класів, інтерактивних ігор, створення власних відео проектів, тощо (посилання https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=-YgSpyqXRw8&feature=emb_logo )(інформація додається).

Крім того КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» пропонує послуги з проведення семінарів, нарад, тренінгів, спортивних зборів .

Слід зазначити. Що онлайн табір «Дива Перлини у тебе вдома» розпочинає свою діяльність  з 14.07.2020 року. Тривалість кожної онлайн  зміни 5 днів поспіль.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном 050-724-78-71 у в.о. директора КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» Котельнікової Людмили Миколаївни.