ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 15.07.2020 11:17

15 липня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела чергове засідання колегії райдержадміністрації. На розгляд колегії винесено 3 питання.
З питання «Про стан організації надання медичної допомоги ветеранам війни та учасникам бойових дій» доповіли МЕЛІХОВА Світлана - заступник головного лікаря КНП «Нікольський ЦПМСД», ШАМЛІ Сергій - директор КНП «ЦРЛ Нікольського району». З питання «Про результати роботи Нікольського відділення поліції Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області за 6 місяців 2020 року» доповіла Яцко Надія – заступник начальника Нікольського відділення поліції Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області.
Про стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2020 року у Нікольській райдержадміністрації доповіла Анна ПЛАХОТНАЯ – керівник апарату райдержадміністрації. Після виступів надані відповідні протокольні доручення.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении