З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО МИРОТВОРЦЯ!

Дата: 15.07.2020 11:14

На изображении может находиться: текст

Шановні учасники українських миротворчих місій!
Прийміть сердечні вітання з особливим святом - Днем українських миротворців!
Україна почала свою миротворчу діяльність у 1992 році, коли наш уряд вперше прийняв рішення щодо направлення контингенту до Югославії. З того часу близько 50 тисяч українських миротворців взяли участь більш ніж у 25 різноманітних миротворчих місіях по всьому світу. Понад 50 українських військовослужбовці втратили життя в цих операціях.
Вічна пам’ять українським солдатам і офіцерам, які віддали життя за мир та спокій!
Миротворці завжди знаходяться в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує. Ваш професіоналізм та самовідданість високо цінуються у світі. Ви є прикладом мужності й віри, а ваша нелегка служба допомагає зберігати міжнародну безпеку.

Щира Вам подяка за відвагу, терпіння, стійкість, мужність та героїзм, проявлені у боротьбі за мир!
Бажаємо Вам та Вашим родинам здоров’я, щастя, добра та миру!