ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ ТЕБ І НС

Дата: 14.07.2020 14:53

14 липня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела засідання районної комісії ТЕБ і НС. В ході засідання комісії було розглянуто наступні питання:1.Про виконання заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 . 2.Про заходи щодо запобігання та опожежам у лісових масивах та екосистемах у літній період.
Члени комісії доповіли про виконання в районі протиепідемічних заходів, неухильного дотримання карантину та проведену роботу в цьому напрямку.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении