Щотижнева апаратна нарада

Дата: 13.07.2020 10:06

13 липня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела щотижневу оперативну нараду. У нараді взяли участь голова районної ради Василь МІТЬКО, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, керівник апарату райдержадміністрації Анна ПЛАХОТНАЯ, начальники відділів та управлінь, керівники територіальних органів центральної виконавчої влади, керівники підприємств та організацій району. В ході наради, обговорено проблемні питання, соціально-політичну ситуацію в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. Основні питання, які розглядалися на нараді:
- виконання доходної частини районного та місцевих бюджетів;
- робота над погашенням боргів до бюджету;
- фінансування пенсій та соціальних виплат, компенсацій в повному обсязі;
- надання адмінпослуг у ЦНАП;
- стан ремонтів закладів освіти, робота над проєктами;
- робота з безробітними в онлайн-режимі, онлайн-тренінги, виплата допомоги по безробіттю;
- робота комунальних підприємств з благоустрою селища, населених пунктів району,
- інспектування сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах;
- заходи щодо недопущення поширення випадків хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и полоскиНа изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении