Інформує YASNO!

Дата: 10.07.2020 15:08

Електропостачальник YASNO та НацбанкУкраїнирадять, як безпечносплачувати за світло онлайн
Маріуполь, 10 липня 2020

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO долучився до інформаційної кампанії Національного банку України з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.

Через карантин українці все частіше користуються безготівковими платежами, інтернет-розрахунками за комунальні послуги та покупками онлайн. За інформацією Нацбанку, наразі в Україні, як і у світі, найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками є соціальна інженерія – коли люди самі переказують гроші аферистам або розкривають їм дані своїх платіжних карток. При цьому шахраї можуть по телефону представлятися представниками банків або комунальних служб.

Щоб захистити себе та близьких від шахраїв:

• сплачуйте лише на захищених сайтах, що містять напис https:// та значок «Замочок» у стрічці адреси, а також значки захисту онлайн-оплат від платіжних систем: VerifiedbyVisa та MasterCardSecureCode;
  • ніколи та нікому не передавайте коди, надіслані банком для підтвердження платежу за електроенергію;
  • завжди тримайте в секреті тризначний номер на звороті платіжної картки: він необхідний виключно для введення  вами у відповідне поле під час онлайн-покупок і платежів.

Детальніше з порадами від Національного банку України щодо безпечних платежів можна дізнатися на спеціальній сторінці: https://bank.gov.ua/promo/stopfraud.

«Піклуючись про клієнтів, YASNO постійно розвиває зручні онлайн-сервіси. Найнадійніші способи розрахуватись за електроенергію дистанційно – через Особистий кабінет на сайті YASNO, чат-бот YASNO у Viber. Такі сервіси комфортні, швидкі та головне – безпечні», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси