День родини!

Дата: 08.07.2020 15:47

Сьогодні, 08 липня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, разом із заступником голови райдержадміністрації Наталєю КУНАК, начальником служби у справах дітей Ольгою ВНУКОВОЮ привітали з Днем родини родину Ольги КОЧНЄВОЇ та Володимира ТОВАРНИЦЬКОГО – які створили Дитячий будинок сімейного типу. В родині виховується 10 дітей, віком від 4-х до 16-ти років. З давніх часів родина для українців відігравала надзвичайну роль, це найбільша цінність у житті, джерело життєдайної енергії, надія на щасливе майбутнє. Саме у родині формується характер, особистісні якості, прищеплюється відповідальність, порядність, повага до старшого покоління. Родина не тільки наша незамінна і постійна моральна та матеріальна підтримка, а гармонійний та міцний союз родини і держави – один із найважливіших чинників її процвітання, добробуту й благополуччя громадян. Саме за такими принципами було створено Будинок сіменого типу родини О.КОЧНЄВОЇ та В.ТОВАРНИЦЬКОГО. Зі словами вдячності звернулися присутні до Олени Олексіївни та Володимира Йосиповича, за турботу до діточок ! Щиро бажаємо вашій родині мирного неба, щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 11 человек, люди стоят и полоскиНа изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево, небо и на улице