Вшанування пам'яті учасника АТО Миколи ЯБЛОНСЬКОГО

Дата: 07.07.2020 10:15

На изображении может находиться: 4 человека, в помещении

Сьогодні 4 роки, як перестало битися серце нашого земляка Миколи ЯБЛОНСЬКОГО, уродженця с.Сергіївка Нікольського району, учасника АТО.
Молодший сержант Микола загинув 7 липня 2016 р. о 19:00 поблизу села Лопаскине (Новоайдарський район Луганська область) підірвавшись на керованому фугасі біля річки
Кожного року 7 липня та 14 жовтня в Республіканській школі проходять заходи з нагоди вшанування пам’яті випускника Миколи Яблонського.
Сьогоднішній день не став винятком, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК відвідала Республіканську школу, де присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героя.
З початку війни на Сході Микола став на захист своєї держави. Та долею йому не судилось повернутись живим з війни. Не дочекалися дружина - люблячого чоловіка, син- рідного батька… Та пам’ять про нього завжди житиме у їхніх серцях та всіх мешканців нашого краю.
Віддати данину шани мужньому воїну, який поклав свої життя за незалежність і суверенітет України.
Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, – нaш святий oбoв’язoк.
Наш земляк – Микола Яблонський, був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність України і віддав своє молоде життя за мир та спокій на рідній землі. Кiлькa рoкiв тoму ще нiхтo не мiг нaвiть пoдумaти, щo у нашій державі люди будуть гинути нa вiйні...
Цей стрaшний сoн, нa жaль, стaв реальністю. Обривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни.
Тoж дaвaйте шaнувaти пам'ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім'я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держaви.
Ми всі з вами разом повинні бути патріотами нашої землі.
“Війна” – це найстрашніше слово, яке може бути. Наші найкращі сини, не шкодуючи власного життя, пішли відстоювати кордони рідної держави.
І ми маємо зробити усе, щоб Україна стала сильною і самодостатньою не лише для Європи, а й для всього світу в цілому. Україна – наш спільний дім і ми маємо його захищати заради щасливого майбутнього наших дітей. Наші серця в унісон б’ються з тими, хто боронить мир і спокій, робить усе від них залежне.
Слава Україні!