Про зміну ціни на послугу розподілу природного газу!

Дата: 06.07.2020 15:25
Кількість переглядів: 51

До відомаспоживачів природного газу про

зміну ціни на послугу розподілу природного газу!

 

З 01 липня 2020р. для ПАТ «Маріупольгаз»  встановлено тариф на послуги розподілу природного газу у розмірі 1,308грн. за1м3 на місяць, згідно  Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №1171 від 24.06.2020р.

Нагадуємо, що річна замовлена потужність об’єкта споживача на розрахунковій календарний рік визначається ПАТ «Маріупольгаз» виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, а саме з 01.10.2018р. по 30.09.2019р.

Місячна плата послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об’єкта споживача на тариф.

Звертаємо увагу споживачів, що, згідно Кодексу газорозподільних систем,оплата вартості послуги розподілу природного газу здійснюється побутовим споживачем до 20 числа (включно) місяця, в якому надаються послуги з розподілу природного газу, на підставі рахунка,який надає ПАТ «Маріупольгаз».

Наприклад,  отримана квитанція за липень на надану послугу у цьому місяці, повинна бути оплачена до 20 липня.

Для зниження фінансового навантаження,  споживач може здійснювати оплату попередньо не тільки за місяць, але і за квартал або півріччя, що дозволить заощадити на сплаті комісійного збору.

Здійснити оплату рахунку за послуги Ви маєте можливість на районних абонентних дільницях ПАТ «Маріупольгаз без комісійного збору.

Повідомляємо, якщо споживач не буде своєчасно оплачувати місячну вартість послуги розподілу природного газу, ПАТ «Маріупольгаз» буде проводити роботи по відключенню газопостачання і нарахуванню пені. У разі незабезпечення допуску до квартири/будинку для виконання робіт по відключенню газопостачання, крім послуги розподілу природного газу, згідно Кодексу газорозподільних систем, додатково буде нарахована компенсація, яка дорівнює двократному розміру від вартості послуги замовленої потужності. Відновлення газопостачання буде проводитися тільки після оплати вартості робот по підключенню.

Сподіваємось на Ваше розуміння та своєчасну оплату, так як від неї залежить безперебійна і безаварійна подача газу усім споживачам м.Маріуполя, Нікольського і Мангушського районів.

 

 

Адміністрація ПАТ «Маріупольгаз»

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора