Привітання поліцейських з нагоди свята Дня національної поліції

Дата: 03.07.2020 11:42

03 липня 2020 року, напередодні свята – Дня Національної поліції України, голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, разом з головою районної ради Василем МІТЬКО, штатним помічником - консультантом Народного депутата Д.ЛУБІНЦЯ Наталією ПРОЦЕНКО привітали працівників Нікольського відділення поліції Волноваського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Аліса Олексіївна звернулася до присутніх зі словами вдячності за службу.
Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших мешканців району, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.
У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.
Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.
Впевнена, що ви будете робити усе від вас залежне для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення.
Від щирого серця зичу всім вам родинного добробуту, міцного здоров’, а також нових звершень!
З нагоди свята кращим працівникам відділення поліції було оголошено подяки Нікольської райдержадміністрації та Нікольської районної ради! Зі святом вас!

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: 12 человек, люди стоят и на улицеНет описания фото.