ІНФОРМАЦІЯ ВІД НІКОЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 02.07.2020 08:57
Кількість переглядів: 62

Літо з користю!

Сучасні засоби зв’язку – чудові помічники у навчанні та пошуці роботи.

Під час вебінарів заступник начальника відділу надання соціальних послуг Марина Пирлик не тільки опрацьовує з  безробітними правила ефективного пошуку роботи та якісної презентації професійних здібностей, а й знайомить з корисними онлайн ресурсами.

У безмежному інформаційному просторі особливу увагу слід звернути на такі освітні платформи:

  • ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ Державної служби зайнятості – «Найбільша база можливостей» (https://skills.dcz.gov.ua).На порталі можна не тільки підвищити кваліфікацію в улюбленій галузі, але і розширити знання про загальний ринок роботи, ознайомитись з актуальними професіями.
  • PROMETHEUS «Найкраща освіта для кожного!» – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні (https://prometheus.org.ua).Головною метою проєкту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям.
  • ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА (https://osvita.diia.gov.ua). Платформа з навчання цифрової грамотності. При розробці курсів використовувались  загальноєвропейські стандарти викладання та оцінки цифрової компетентності.
  • COURSERA (https://ru.coursera.org) – американський освітній проект, заснований професорами Сенфордського університету. На порталі можна знайти безкоштовні онлайн курси від провідних американських університетів за різними напрямами: державне управління та суспільство, інформаційні технології, особистий розвиток, вивчення мов тощо.
  • EDERA (EducationEra, епоха освіти) (https://www.ed-era.com). Український освітній проект, мета якого – зробити освіту в Україні якісною, доступною та наявною у глобальному освітньому контексті.
  • LINGVA SKILLS (https://lingva.ua) - проект надає можливість безкоштовно вивчити англійську мову.

Бажаєте знати більше – звертайтесь за телефоном: (06246) 2-19-74 або

пишіть нам у Viber +38-095-383-60-61


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора