СЕСІЯ НІКОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 26.06.2020 10:34

26 червня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА взяла участь у засіданні сесії Нікольської районої ради. Перед початком засідання керівництво району привітали всіх з наступаючим святом Днем Конституції України! З нагоди свята було відзначено кращих працвників у різних галузях! Працівникам було вручено грамоти Нікольської райдержадміністрації, Нікольської районної ради за сумлінну працю, високі показники в роботі, професіоналізм та особисті досягнення!
Після привітання розпояалося засідання сесії.
На порядок денний сорок дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання було винесено наступні питання:
1. Про хід виконання рішення районної ради від 27.03.2018 № 7/28-463 «Про районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2020роки».
Доповідач: Внукова О.Л. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

2. Про хід виконання рішення районної ради від 19.06.2018 № 7/30-499 «Про Районну комплексну програму «Молодь і сім’я Нікольського району на 2018-2020 роки».
Доповідач: Кубарєв О.В. – начальник відділу культури, молоді та спорту

3. Про хід виконання рішення районної ради від 19.06.2018 № 7/30-500 «Про Програму зайнятості населення Нікольського району на 2018-2020 роки».
Доповідач: Галла І.Я. – начальник районного центру зайнятості населення

4. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21 лютого 2020 року № 7/45-778 «Про Іміджеву програму Нікольського району на 2020 рік».
Доповідач: Кубарєв О.В. – начальник відділу культури, молоді та спорту

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 вересня 2018 р. № 7/32-534 «Про Програму розвитку та підтримки первинної медичної допомоги у Нікольському районі на 2018-2020 роки» зі змінами.
Доповідач: Сєров А.Р. – головний лікар КНП «ЦПМСД»

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 рудня 2019 р. № 7/44-756 «Про Програму економічного і соціального розвитку Нікольського району на 2020 рік» зі змінами.
Доповідач: Кунак Н.А. – заступник голови райдержадміністрації

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2019 №7/44-757 «Про районний бюджет на 2020 рік» зі змінами від 27 травня 2020 р. № 7/48-833.
Доповідач: Поклонська О.І. – в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації

8. Про укладання строкових трудових договорів (контрактів) з директорами комунальних закладів загальної середньої освіти Нікольської районної ради Донецької області.
Доповідач: Марков П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації

9. Про надання згоди Нікольській гімназії «Софія» з загальноосвітньою школою І ступня № 2 Нікольської районної ради Донецької області на безоплатну передачу матеріальних цінностей.
Доповідач: Швечикова В.В. – директор Нікольської гімназії «Софія»

10. Про внесення зміни до рішення районної ради від 21 травня 2019 року № 7/38-682 «Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ яке знаходиться в управлінні Нікольської районної ради».
Доповідач: Плавська І.М. – заступник голови районної ради

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 12 грудня 2018 р. № 7/34-592 «Про затвердження граничної чисельності працівників».
Доповідач: Кубарєв О.В. – начальник відділу культури, молоді та спорту

12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селища міського типу Нікольське Нікольського району Донецької області.
Доповідач: Мендрин О.Ю. – Нікольський селищний голова

13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту селища Лісне Нікольського району Донецької області.
Доповідач: Мендрин О.Ю. – Нікольський селищний голова

14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Зоря Нікольського району Донецької області.
Доповідач: Ченгалова І.С. – в.о.Зорянського сільського голови

15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Водяне Нікольського району Донецької області.
Доповідач: Ченгалова І.С. – в.о.Зорянського сільського голови

16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Приовражне Нікольського району Донецької області.
Доповідач: Ченгалова І.С. – в.о.Зорянського сільського голови

17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Гранітне Нікольського району Донецької області.
Доповідач: Ченгалова І.С. – в.о.Зорянського сільського голови

18. Про план роботи районної ради на друге півріччя 2020 року.
Доповідач: Плавська І.М. – заступник голови районної ради
19. Інші питання.

На изображении может находиться: 1 человек, баскетбольная площадка и в помещенииНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении