ЗУСТРІЧ З ГРОМАДСЬКІСТЮ МАЛОЯНИСОЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.06.2020 13:32

25 червня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА прийняла участь у зустрічі з громадськістю Малоянисольської сільської ради. На зустрічі також були присутні Ганна ЛЮБИМОВА - завідувач сектору архітектури, містобудування та захисту довкілля, Наталя ЛЕЖАЙСЬКА - заступник відділу у Нікольському районі Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області, голова Малоянисольської сільської ради Євгенія БАХЧИСАРАЙ. В ході зустрічі було обговорено питання користування громадськими пасовищами с Труженка Нікольського району, крім того, особливу увагу було приділено питанню випадків самовільного захвату земельних ділянок. Актуальним питанням було також проблеми водопостачання в с.Труженка, та відсутність мобільного зв'язку. Голові Малоянисольської сільської ради Є.БАХЧИСАРАЙ було рекомендовано активізувати роботу з визначення необхідної території для організації громадських пасовищ та тримати на контролі вищезазначені питання.

На изображении может находиться: 1 человек, дерево, растение и на улице

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, облако, небо, на улице и природа