Відкриття меморіальної дошки

Дата: 24.06.2020 11:14

24 червня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА разом з головою районної ради Василем МІТЬКО взяла участь в урочистостях з нагоди 95 річчя з дня народження Героя Радянського Союзу Михайла Павловича Могильного, які відбулися в с.Республіка Нікольського району. В заході взяли участь Республіканський сільський голова Сергій АКСЬОНОВ, штатний помічник - консультант Народного депутата України Наталя ПРОЦЕНКО, голова районної ради ветеранів війни, праці та збройних сил Валентина ДОРОХОЛЬСЬКА, директор Республіканської ЗОШ Володимир ГОЛОЯД. В селі Республіка розташований пам’ ятник Могильному, з нагоди відповідної дати було прийнято рішення присвоїти сільській школі почесне ім’я Героя Радянського Союзу МОГИЛЬНОГО М.П. Відбулося відкриття меморіальної дошки. Присутні вшанували пам'ять героя покладанням квітів до пам’ ятника. Вічна і світла пам'ять полеглим за майбутнє нових поколінь!

На изображении может находиться: 8 человек, люди стоят, дерево, обувь, небо и на улицеНа изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, обувь, дерево, небо и на улицеНа изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, дерево, свадьба, толпа и на улице