22 червня - вшанування пам'яті жертв Другої світової війни!

Дата: 22.06.2020 10:35

Щороку 22 червня український народ схиляє голову у скорботі і вшановує пам’ять жертв нацистської навали. У цей день Друга світова війна розпочалася на території України. Горем та болем вона увірвалася в кожну українську домівку та забрала життя кожного п’ятого українця.
Важко уявити усі випробування, які випали на долю минулих поколінь. Піднявшись на бій проти фашистських загарбників, на шляху до перемоги, наш народ виявив нечуваний героїзм та єдність.
Сьогодні в Україні знову війна. Нащадки сміливих воїнів знову боронять рідну землю від ворога, стоять на захисті суверенітету та територіальної цілісності України. Тепер, як ніколи раніше, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми добре усвідомлюємо ціну миру та свободи. Тож наш святий обов’язок – не забувати уроки історії та назавжди зберегти пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв та відстоює нашу свободу та незалежність.
Вічна і світла пам'ять полеглим за майбутнє нових поколінь!

На изображении может находиться: текст