ПРИВІТАННЯ МЕДПРАЦІВНИКІВ З НАГОДИ СВЯТА!!!

Дата: 19.06.2020 10:59

Напередодні Дня медичного працівника, 19 червня 2020 року, голова Нікольської райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА та голова Нікольської районної ради Василь МІТЬКО привітали колективи КНП «Нікольський ЦНПМСД», «ЦРЛ Нікольського району», станції «Швидкої допомоги» зі святом. Всім медичним працівникам від щирого серця подякували за віддану працю, безмежне милосердя, постійну готовність прийти на допомогу, професійність, високу моральність та лікарську честь. За високий професіоналізм, сумлінну працю працівники нагороджені грамотами голови райдержадміністрації та районної ради.

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоятНа изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещенииНа изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещенииНа изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и в помещении