ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "РАДА ЖІНОК ДОНЕЧЧИНИ"

Дата: 18.06.2020 16:09

18 червня 2020 року голова Нікольської райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА взяла участь у зустрічі з представниками громадської організації «Рада жінок Донеччини» (м.Маріуполь). На зустріч запрошені селищний та сільські голови, представники служби у справах дітей, ЦСССДМ, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, представники поліції.
Координатор проекту Юлія ПРУДНІКОВА ознайомила присутніх з результатами проведеного дослідження «Оцінка відношення жінок до проблем домашнього насильства. Потенціал суб’єктів у реагуванні на випадки домашнього насильства у Нікольському районі» в рамках проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні». Також обговорили питання спроможності громади щодо реагування на випадки домашнього насильства та подальшої спільної діяльності.

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещении