ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ ТЕБ І НС

Дата: 17.06.2020 14:27

17 червня 2020 року голова Нікольської райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні обговорено питання про встановлення карантину з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та етапів послаблення протиепідемічних заходів. Прийнято рішення неухильно дотримуватись постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами, внесеними постановами КМУ від 29.05.2020 року №424 та від 03.06.2020 №435) з урахуванням місцевої епідемічної ситуації та суворо дотримуватися протиепідеміологічних та карантинних заходів.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении