Відвідування "Інклюзивно-ресурсного центру Нікольського району"

Дата: 12.06.2020 08:23

12 червня 2020 року «"Інклюзивно-ресурсний центр Нікольського району" відвідали народний депутат України Дмитро Лубінець, голова Мангушської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА, заступник голови Мангушської районної ради Світлана ОЛЕФІР, начальник відділу освіти Мангушської райдержадміністрації Неллі СЄВЄРІНА, депутати Мангушської районної ради Олексій ВОРОБЙОВ та ОЛЕКСАНДР СНІЦАРЬОВ. Разом з головою райдержадміністрації Алісою ВЕСЬОЛКІНОЮ, головою районної ради Василем МІТЬКО та директором Наталією МЕНДЕЛЄВОЮ ознайомились з умовами роботи Центру та оглянули приміщення.

Зустріч проведена в межах підготовки до підписання договору про передачу міжбюджетного трансферту у вигляді субвенції на утримання об’єктів спільного користування – комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Договір передбачає організацію роботи з надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми проблемами, які проживають на території Мангушського району.

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, небо, дерево и на улице