РОБОЧА ПОЇЗДКА ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 12.06.2020 08:17

12 червня 2020 року Нікольський район відвідав голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації ПАВЛО КИРИЛЕНКО, разом з Народним депутатом України Дмитром ЛУБІНЦЕМ, головою райдержадміністрації АЛІСОЮ ВЕСЬОЛКІНОЮ, головою районної ради ВАСИЛЕМ МІТЬКО було відвідано Кальчикську ЗОШ та Нікольську ЗОШ ?1- опорну школу. У ході робочої поїздки, очильник області оглянув хід робіт будівництва, поспілкувався, разом з керівництвом району, з виконавцем робіт та оглянули школи. Роботи йдуть за графіком. Глибоко впевнені, що 1 вересня новий навчальний рік розпочнеться у нових, сучасно- обладнаних школах!!!

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и на улицеНа изображении может находиться: 6 человек, люди стоят и на улицеНа изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, обувь и на улице