БРИФІНГ "Актуальні питання організації і проведення призову на строкову військову службу навесні 2020 року"

Дата: 11.06.2020 11:17

11 червня 2020 року в.о. голови райдержадміністрації Наталя КУНАК , голова Нікольської районної ради Василь МІТЬКО, селищний голова Олег МЕНДРИН, начальник відділу освіти Петро МАРКОВ, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, містобудування, архітектури та захисту довкілля райдержадміністрації Олексій КЛИМЕНКО, головний редактор районної газети «Заря Приазовья» Олена ВЕЛИКО-ІВАНЕНКО взяли участь у брифінгу на тему «Актуальні питання організації і проведення призову на строкову військову службу навесні 2020 року», який провів військовий комісар Кальміусько-Нікольського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник Олександр ДЕМ’ЯНЕНКО.
Під час брифінгу були розглянуті питання:
- Хто підлягає призову до армії у 2020 році;
- Який термін служби в Український армії;
- Хто має право на відстрочку від служби в армії;
-Чи направлятимуть строковиків для виконання завдань в ООС;
- Чи потрібно звільнятися з роботи у разі призову на строкову службу;
- Хто здійснює призов на строкову військову службу
- Який термін проведення призову на строкову службу у 2020 році;
- Як діяти призовнику, який отримав, або не отримав повістку;
- Чи призиватимуть громадян, яким виповнилось 18 років, але вони ще не закінчили навчання в школі
та інші актуальні питання.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении