Засідання районного комітету щодо забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Дата: 04.06.2020 11:31

04 червня 2020 року в.о.голови райдержадміінстрації Наталя КУНАК провела засідання районного комітету щодо забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. З питання про стан доступності виборчих дільниць у Нікольському районі доповіла завідувач сектору містобудування, архітектури та захисту довкілля райдержадміністрації Ганна ЛЮБІМОВА. У засідані взяли участь керівник апарату райдержадміністрації – Анна ПЛАХОТНАЯ, заступник голови районної ради Ірина ПЛАВСЬКА, селищний та сільські голови, начальник відділу освіти райдержадміністрації Петро МАРКОВ, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр КУБАРЄВ, начальник УСЗН Світлана АЛІПА.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, офис, стол и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении