НАРАДА З ПИТАНЬ НАДАННЯ ПОСЛУГ ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Дата: 03.06.2020 14:38

03 червня 2020 року в.о.голови Нікольської райдержадміністрації Наталя КУНАК провела робочу нараду з питань надання послуг газопостачання споживачам Нікольського району. На нараду були запрошені начальник відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, містобудування, архітектури та захисту довкілля райдержадміністрації Сергій ТЕРЕЩЕНКО, завідувач сектору інфраструктури та розвитку територій райдержадміністрації Юлія ІЩЕНКО, завідувач сектору правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вікторія МЕНДРИНА, генеральний директор ПАТ «Маріупольгаз» Сергій ОЛЕФІР, начальник служби з контролю за витрачанням газу споживачами Наталя ЯНЧИНСЬКА. На обговорення винесені питання :
1. Про нарахування споживачам району за послугу розподілу природного газу;
2. Щодо укладення угод з мешканцями багатоквартирних будинків та ОСББ на обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж, перевірки димових та вентиляційних каналів.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении